Grad Trebinje
Izdvojeno Hercegovina

KONKURS ZA POSAO: Farmaceutski tehničar (6 izvršioca)

FARMACEUTSKI TEHNIČAR (6 izvršioca)

Opis posla:

  • Poslovi farmaceutskog tehničara u apoteci

Mjesto rada:

  • GACKO – 2 izvršioca
  • BILEĆA – 2 izvršioca
  • TREBINJE – 2 izvršioca

Uslovi za kandidate:

  • SSS sprema (Farmaceutski tehničar)
  • Položen stručni ispit
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva
  • Odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru
  • Dobre komunikacione i organizacione vještine
  • Samoinicijativnost, snalažljivost, pouzdanost i odgovornost
  • Plata i ostale naknade po dogovoru

Nudimo:

  • Rad u odličnoj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja i stimulativnu naknadu za uloženi rad

Prijava treba da sadrži:

  • Motivaciono/propratno pismo
  • CV kandidata

Kontakt:

  • Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijavite se putem email-a: daliborka.rozic@crvenaapoteka.com
  • Crvena apoteka zadržava pravo da kontaktira samo kadidate koji uđu u uži izbor.
  • Više o nama: www.crvenaapoteka.com
  • Lokacije: GACKO, BILEĆA i TREBINJE
  • Datum objave: 12.09.2023.
  • Trajanje oglasa: do 22.09.2023.
  • www.crvenaapoteka.com

Povezane vijesti

BOGATA PONUDA POSLOVA Traže se vozači, dostavljači, portiri, pa čak i sushi majstori

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 24.4.2024. godine

admin

Nude smještaj, obroke, napredovanje, stimulacije… Poslodavci su široke ruke, pred sezonu svi su u potrazi za radnicima

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.4.2024. godine

admin

TAKSISTI, PRODAVAČI, SNIMATELJI… Pogledajte ponudu poslova u Dubrovniku i okolini

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 10.4.2024. godine

admin

Komentar