Grad Trebinje
Trebinje

KONKURS ZA POSAO Trgovac u maloprodajnom objektu (m/ž)

TRGOVAC U MALOPRODAJNOM OBJEKTU (M/Ž)Trebinje, Banja Luka, Sarajevo, Mostar
USLOVI ZA PRIJAVU:

  • srednja stručna sprema (prednost imaju kandidati sa trgovačkom SSS)
  • poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • osnovno poznavanje rada na računaru (Microsoft Office aplikacije)

ŠTA OČEKUJEMO:

  • profesionalan pristup prodaji i kupcima
  • odgovornost prema poslu
  • odlične komunikativne sposobnosti
  • spremnost na timski rad i fleksibilnost
  • spremnost za učenje i napredovanje

OPIS POSLOVA:

  • Prodaja robe  u poslovnoj jedinici
  • Prezentacija i savjetovanje kupaca o asortimanu robe
  • Izlaganje robe u skladu sa upustvima
  • Prijem, slanje i evidencija robe u MP objektu
  • Drugi poslovi u skladu sa interno propisanim pravilnicima o radu

ŠTA NUDIMO:

  • rad u dinamičnoj atmosferi maloprodaje najpoznatijih brendova obuće
  • mogućnost usavršavanja
  • mogućnosti profesionalnog napredovanja
  • nagrade za postignute rezultate

Office Shoes BH je dio multinacionalne Office Shoes grupe, koja posluje u 12 zemalja Evrope više od 20 godina. Prodajni asortiman se sastoji od najpoznatijih svjetskih brendova obuće kao što su Lacoste, Vans, Tommy Hilfiger, Timberland, Cat, Gant, Polo Ralph Lauren, Skechers…

Svaki dan pozdravimo preko 100.000 ljudi u naših 200 prodavnica, a da osiguramo dalji rast i kvalitetno uslužimo još više kupaca tražimo najbolje zaposlenike.

PRIJAVITE SE OVDJE

Lokacija: Trebinje, Banja Luka, Sarajevo, Mostar

Broj izvršilaca: 1

Datum objave: 26.05.2022.

Trajanje oglasa: 15 dana (ističe 10.06.2022.)

Povezane vijesti

Donosimo oglase za radna mjesta koja se traže u Dubrovniku i okolini

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.7.2024. godine

admin

PUNO PRILIKA ZA POSAO! Pogledajte što se sve nudi u Dubrovniku i okolini!

admin

Javni konkurs za upražnjena radna mjesta

admin

Tražite posao? Evo što se nudi u Dubrovniku i okolini

admin

Rad od kuće, atraktivne stimulacije, bonusi i nagrade… Evo što se nudi na tržištu rada u Dubrovniku

admin

Komentar