Grad Trebinje
Video Košarka

NBA NOĆ Bogdanović za 28 minuta pogodio pet trojki u porazu Atlante, novi poraz Rajakovića /VIDEO/

Košarkaši Majami Hita pobijedili su u gostima Atlanta Houkse rezultatom 117:109.

Sjajnu utakmicu protiv prošlosezonskog učesnika velikog finala odigrao je srpski košarkaš Bogdan Bogdanović koji je meč okončao sa 15 poena, tri skoka i jednom asistencijom, za oko 28 minuta na parketu.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Bem Adebajo (26 poena, 17 skokova), dok je za Houkse Trej Jang postigao 27 poena.

Košarkaši Boston Seltiksa pobijedili su u TD Gardenu ekipu Toronto Reptorsa, koju sa klupe predvodi srpski trener Darko Rajaković, rezultatom 117:94.

Najefikasniji u redovima pobjedničke ekipe bio je Braun sa 29, a pratio ga je Tejtum sa 27 poena, dok je na drugoj strani Siakam upisao 17 poena.