Grad Trebinje
Trebinje

Oglas za posao: Kurir / Dostavljač

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz oblasti  transporta, poštanskih i kurirskih usluga,

proširuje svoj tim i raspisuje konkurs za radno mjesto:

Kurir – dostavljač

Opis radnog mjesta:

  • vrši dostavu/preuzimanje pošiljki po utvrđenim procedurama i uputstvima,
  • vrši uredno zaduženje/razduženje u magacinu,
  • odgovara za ispravnost, tačnost i kompletnost izdatih tovarnih listova i ostale prateće dokumentacije,
  • vodi računa o urednosti i opremljenosti vozila, prijavljuje kvarove vozila,
  • promoviše i prezentuje usluge transporta firme.

Opšti uslovi:

  • SSS – III ili IV stepen,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima.

Posebne vještine:

  • Dobra organizacija i realizacija radnih zadataka,
  • fleksibilnost i samostalnost u radu, dinamičnost, komunikativnost,
  • uslužnost, sposobnost prilagođavanja timskom radu

Prijave slati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS“.

Lokacija: Lukavac, Istočno Sarajevo, Mostar, Trebinje (Rad iz firme)

Broj izvršilaca: 4

Datum objave: 20.09.2023.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 20.10.2023.)

Povezane vijesti

BOGATA PONUDA POSLOVA Traže se vozači, dostavljači, portiri, pa čak i sushi majstori

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 24.4.2024. godine

admin

Nude smještaj, obroke, napredovanje, stimulacije… Poslodavci su široke ruke, pred sezonu svi su u potrazi za radnicima

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.4.2024. godine

admin

TAKSISTI, PRODAVAČI, SNIMATELJI… Pogledajte ponudu poslova u Dubrovniku i okolini

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 10.4.2024. godine

admin

Komentar