Grad Trebinje
Hercegovina

OGLAS ZA POSAO Zastupnik za prodaju udjela investicionih fondova

WVP “Fund Management” a.d. Banja Luka

Prodajni zastupnik za prodaju udjela investicionih fondova Lokacija: Regija, Bijeljina, Doboj, Modriča, Trebinje, Višegrad

Opis posla:

  • Prodaja udjela investicionih fondova pravnim i fizičkim licima,
  • stručno savjetovanje klijenata o proizvodima i uslovima investicionih fondova,
  • koordinacija i nadzor poslovnih aktivnosti sa klijentima,
  • briga i unapređenje poslovnog odnosa sa klijentima.

Potrebni uslovi:

  • Srednja / viša/ visoka stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • razvijene prodajne vještine,
  • obavezno radno iskustvo u finansijskom sektoru ili komercijali,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office.

Preduzeće nudi:

  • Atraktivnu zaradu po ugovoru o radu ili dopunskom radu, ako kandidat ima već zasnovan radni odnos,
  • plata + bonus u skladu sa ostvarenim učinkom,
  • fleksibilno radno vrijeme,
  • kontinuiranu obuku.

Prijave na oglas slati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”.

Lokacija: Višegrad, Bijeljina, Doboj, Trebinje, Modriča

Broj izvršilaca: 5

Datum objave: 16.05.2022.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 15.06.2022.)

Pratite nas na Fejsbuku, Instagramu i Tviter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Povezane vijesti

RHR Recruitment-u potrebno više radnika, pogledajte plate koje se nude

admin

CCI POZIVA: POSTANI JEDAN OD LIDERA U BORBI PROTIV KORUPCIJE!

admin

OGLAS ZA POSAO Operater na automatima

admin

Etno selu “Carević” potrebni radnici za brigu o domaćim životinjama

admin

DUBROVAČKI UGOSTITELJI U PROBLEMU: Da ponudimo i 100 hiljada kuna, ljudi nema! Naši se ne javljaju na oglase ni kad im ponudiš smještaj, plus dobru platu

admin

SEDMIČNA PONUDA Zapošljavaju Hrvatska pošta, Apoteke Prima Pharme, Metro, Akvamont

admin

Komentar