Grad Trebinje
Hercegovina

OGLAS ZA POSAO Zastupnik za prodaju udjela investicionih fondova

WVP “Fund Management” a.d. Banja Luka

Prodajni zastupnik za prodaju udjela investicionih fondova Lokacija: Regija, Bijeljina, Doboj, Modriča, Trebinje, Višegrad

Opis posla:

  • Prodaja udjela investicionih fondova pravnim i fizičkim licima,
  • stručno savjetovanje klijenata o proizvodima i uslovima investicionih fondova,
  • koordinacija i nadzor poslovnih aktivnosti sa klijentima,
  • briga i unapređenje poslovnog odnosa sa klijentima.

Potrebni uslovi:

  • Srednja / viša/ visoka stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • razvijene prodajne vještine,
  • obavezno radno iskustvo u finansijskom sektoru ili komercijali,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office.

Preduzeće nudi:

  • Atraktivnu zaradu po ugovoru o radu ili dopunskom radu, ako kandidat ima već zasnovan radni odnos,
  • plata + bonus u skladu sa ostvarenim učinkom,
  • fleksibilno radno vrijeme,
  • kontinuiranu obuku.

Prijave na oglas slati putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS”.

Lokacija: Višegrad, Bijeljina, Doboj, Trebinje, Modriča

Broj izvršilaca: 5

Datum objave: 16.05.2022.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 15.06.2022.)

Povezane vijesti

Nude smještaj, obroke, napredovanje, stimulacije… Poslodavci su široke ruke, pred sezonu svi su u potrazi za radnicima

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.4.2024. godine

admin

TAKSISTI, PRODAVAČI, SNIMATELJI… Pogledajte ponudu poslova u Dubrovniku i okolini

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 10.4.2024. godine

admin

JU ZZZ RS – Filijala Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 2.4.2024. godine

admin

Traže se snimatelji, montažeri, prodavači,vozači… Izdvojili smo poslovne prilike u Dubrovniku i okolini

admin

Komentar