Sponzorisano

Postani dio Dinekovog tima, konkurs je toku

  • 2

Želiš da iskažeš svoju kreativnost kroz zanimanje: referent tehničke pripreme u proizvodnji namještaja?

Ovo je idealna prilika za tebe. Prijavi se i postani dio Dineco d.o.o. tima.

Objavljujemo oglas za posao: REFERENT TEHNIČKE PRIPREME

Opis posla:

Priprema tehničke dokumentacije za proizvodnju,

Prijem i obrada radnih naloga,

Kontrola radnih naloga za proizvodnju,

Razduženje materijala.

Nudimo:

Posao na neodređeno vrijeme,

Odlične uslove za rad.

Uslovi:

Poželjno radno iskustvo,

Prednost imaju kandidati sa iskustvom u programima za crtanje, kao što su AutoCad ili Corpus RC,

Preciznost u radu i odgovornost,

Završenu školu/fakultet tehničke struke.

Motivaciono pismo uz biografiju sa slikom dostaviti na email: info@dinecogroup.com

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objave.

Informacije na broj telefona: 059/270-530

  • 2

Povezane vijesti

DINECO ZAPOŠLJAVA: Monter-kamenorezac u poslovnoj jedinici prerada granita i mermera

admin

DINECO: 15% popusta za 15 GODINA POSTOJANJA

admin

JU ZZZ RS – Filijala Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 24.03.2021. godine

admin

JU ZZZ RS – Filijala Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.03.2021. godine

admin

JAVNI KONKURS za prijem službenika na rukovodeća radna mjesta u Gradskoj upravi Grada Trebinja

admin

OGLAS ZA POSAO Okružni privredni sud traži vozača

admin

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više