Grad Trebinje
Sponzorisano

Postani dio Dinekovog tima, konkurs je toku

Želiš da iskažeš svoju kreativnost kroz zanimanje: referent tehničke pripreme u proizvodnji namještaja?

Ovo je idealna prilika za tebe. Prijavi se i postani dio Dineco d.o.o. tima.

Objavljujemo oglas za posao: REFERENT TEHNIČKE PRIPREME

Opis posla:

Priprema tehničke dokumentacije za proizvodnju,

Prijem i obrada radnih naloga,

Kontrola radnih naloga za proizvodnju,

Razduženje materijala.

Nudimo:

Posao na neodređeno vrijeme,

Odlične uslove za rad.

Uslovi:

Poželjno radno iskustvo,

Prednost imaju kandidati sa iskustvom u programima za crtanje, kao što su AutoCad ili Corpus RC,

Preciznost u radu i odgovornost,

Završenu školu/fakultet tehničke struke.

Motivaciono pismo uz biografiju sa slikom dostaviti na email: info@dinecogroup.com

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objave.

Informacije na broj telefona: 059/270-530

Povezane vijesti

CIK BiH raspisao konkurs, traži 12.000 ljudi

admin

TRAŽITE POSAO? Pogledajte šta se nudi ove sedmice

admin

Želite poslovnu promjenu i izazov? Puno je prilika, nude se odlične satnice, plaćen smještaj, društvene aktivnosti za kolektiv…

admin

Tražite posao? Dubrovački vrtovi sunca nude više pozicija, pogledajte uslove…

admin

Hotel Nar zapošljava sobaricu

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 30.5.2024. godine

admin