Grad Trebinje
Sponzorisano

Postani dio Dinekovog tima, konkurs je toku

Želiš da iskažeš svoju kreativnost kroz zanimanje: referent tehničke pripreme u proizvodnji namještaja?

Ovo je idealna prilika za tebe. Prijavi se i postani dio Dineco d.o.o. tima.

Objavljujemo oglas za posao: REFERENT TEHNIČKE PRIPREME

Opis posla:

Priprema tehničke dokumentacije za proizvodnju,

Prijem i obrada radnih naloga,

Kontrola radnih naloga za proizvodnju,

Razduženje materijala.

Nudimo:

Posao na neodređeno vrijeme,

Odlične uslove za rad.

Uslovi:

Poželjno radno iskustvo,

Prednost imaju kandidati sa iskustvom u programima za crtanje, kao što su AutoCad ili Corpus RC,

Preciznost u radu i odgovornost,

Završenu školu/fakultet tehničke struke.

Motivaciono pismo uz biografiju sa slikom dostaviti na email: info@dinecogroup.com

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objave.

Informacije na broj telefona: 059/270-530

Povezane vijesti

Nude smještaj, obroke, napredovanje, stimulacije… Poslodavci su široke ruke, pred sezonu svi su u potrazi za radnicima

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.4.2024. godine

admin

TAKSISTI, PRODAVAČI, SNIMATELJI… Pogledajte ponudu poslova u Dubrovniku i okolini

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 10.4.2024. godine

admin

JU ZZZ RS – Filijala Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 2.4.2024. godine

admin

Traže se snimatelji, montažeri, prodavači,vozači… Izdvojili smo poslovne prilike u Dubrovniku i okolini

admin