Grad Trebinje
Izdvojeno Trebinje Sponzorisano

PRILIKA ZA POSAO Azel traži radnika u Trebinju

OGLAS ZA POSAO

Za rad u poslovnici u Trebinju

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Poželjno radno iskustvo u maloprodaji tekstila i obuće
  • Sposobnost za rad u timu

Opis radnog mjesta:

  • Prijem robe, praćenje te savjetovanja klijenata u cilju prodaje
  • Primopredaja robe, izlaganje i isticanje proizvoda u poslovnici
  • Održavanje urednosti robe i prodavnice, dopuna rejona robom, te održavanje higijene prodavnice

Od vas se očekuje:

  • Profesionalan odnos, pouzdanost i odgovornost prema poslu
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo kupaca
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost ka timskom radu
  • Tačnost, urednost, fleksibilnost i kreativnost

Nudimo vam:

  • Dinamično radno okruženje
  • Redovna i stimulativna mjesečna primanja

Svoje prijave sa CV-em i obaveznom naznakom „Prijava za posao – poslovnica Trebinje“ slati na e-mail adresu posao@azel.ba .

Prijave koje ne budu sadržavale CV ili naznaku „Prijava za posao – poslovnica Trebinje“ neće biti uzete u razmatranje.

Oglas ostaje otvoren do popunjavanja radnog mjesta.

Povezane vijesti

Donosimo oglase za radna mjesta koja se traže u Dubrovniku i okolini

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.7.2024. godine

admin

PUNO PRILIKA ZA POSAO! Pogledajte što se sve nudi u Dubrovniku i okolini!

admin

Javni konkurs za upražnjena radna mjesta

admin

Tražite posao? Evo što se nudi u Dubrovniku i okolini

admin

Rad od kuće, atraktivne stimulacije, bonusi i nagrade… Evo što se nudi na tržištu rada u Dubrovniku

admin