Grad Trebinje
Fudbal

Sreća okrenula leđa Orlovima! Srbija ponovo pala pred Mađarima

Fudbaleri Srbije poraženi su od Mađarske rezultatom 2:1 u utakmici grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Gledali smo izuzetno uzbudljivo prvo poluvreme. Mađarska je bolje ušla u meč, ali se Srbija brzo konsolidovala i propustila dvije sjajne prilike da povede.

Kazna je stigla u 21. minutu, kada je Varga doveo domaćina u vođstvo.

Izjednačio je Pavlović nakon kornera u 33. minutu,a svega minut kasnije Mađari ponovo vode, Šalai je postigao sjajan gol.

U drugom poluvremenu Srbiji su za kratko vrijeme poništena dva gola. Sergeju Milinkoviću-Saviću u 50. i Mitroviću u 53. minutu zbog minimalnog ofsajda u obje situacije

U 70. minutu Srbija je dva puta pogodila stativu u jednom napadu. Prvo Mitrović pa Tadić.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata i Mađarska je po drugi put savladala Srbiju.

Mađari su prvi u grupi sa 13 bodova iz pet mečeva. Srbija ima 10 ali i utakmicu više. Treća je crna Gora sa 8 bodova