Grad Trebinje
Izdvojeno Trebinje

WAIKIKI TREBINJE: Oglas za posao

Blagajnik / Referent Prodaje

O nama
LC Waikiki Retail Company je vodeća modna retail kompanija sa prometom od 3 millijarde $. LC Waikiki putovanje započelo je u Francuskoj 1988. godine, a nastavilo se u 1997. kao brend u Turksoj pod imenom LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
Danas LC Waikiki posluje u preko 1,300 radnji u 60 države, s poslovnom filozofijom “Svi  zaslužuju da se dobro obuku” omogućava ljudi da uživaju u dostupnoj modi kroz kvalitetne proizvode po pristupačnoj cijeni.
U corporativnom uredu LC Waikikija radi oko 7500 zaposlenih, sa više od 50.000 zaposlenih u Turskoj i inostranstvu.
LC Waikiki ima za cilj da postane jedna od 3 vodeće kompanije u tekstilnoj, maloprodajnoj industriji u Evropi do 2023. godine!
U LC Waikikiju naše vrijednosti su: suočavanje sa izazovima, usmjerenost prema kupcima, stručnost u polju djelovanja, zajedničko postizanje uspjeha i posjedovanje vrlina.
Dakle, ako ste spremni za dinamičnost i želite rasti uz izazove, dođite i pridružite nam se!Naše uspjehe krunišemo nagradama!

  • Zauzeli smo 1. mjesto kao “najpoželjnija maloprodajna kompanija za rad za mlade” prema Youthall Youth Awards 2021.
  • Prva smo “Najveća Retail kompanija prema Square Meter Abroad-u”
  • Zauzeli smo 1. mjesto kao Women Employee Friendly & Women Manager Friendly kompanija u Capital Women Friendly Companies istraživanju za 2020. godinu
  • Dobili smo nagradu The Most Reputable Brand of the Year – Turska nagrada prema The One Awards u 2020. godini.

Trenutno tražimo nove kolege koji bi se pridružili velikoj LC Waikiki porodici.
Da li ste Vi talent koji tražimo?
NAZIV RADNOG MJESTA:
Lokacije: Gradačac, Sarajevo, Tuzla, Tešanj, Hadžići, Trebinje
Moguća zaduženja:

  • Odgovoran za blagajnu u radnji
  • Čuvanje svih potrebnih dokumenata tokom dana i na kraju dana
  • Organizovanje i održavanje čistoće blagajne
  • Pružanje izvrsne usluge i zadovoljstva kupcima
  • Doprinos podizanju imidža branda
  • Aktivno zalaganje u segmentu prodaje sa ciljem da krajnji kupac bude zadovoljan
  • Vizuelno uređenje radnje u skladu sa korporativnim zahtjevima
  • Izlaganje, slaganje, alarmiranje robe u skladu sa korporativnim zahtjevima
  • Promjena cjenovnih oznaka po potrebi

Potrebne kvalfikacije:

  • minimalno srednja stručna sprema

Profesionalna stručnost:

  • Godinu dana iskustva na sličnim radnim mjestima

Određene kompetencije:

  • timski rad,
  • osjećaj za dobru organizaciju,
  • sposobnost za rad u multikulturalnoj i multinacionalnoj kompaniji.

U LC Waikikiji kompaniji pažljivo pregledamo svaku pristiglu prijavu u skladu s LC-a Waikiki preduslovima. Ako se vaša prijava smatra prikladnom, kontatirat ćemo Vas putem to e-mail ili telefona.
Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS“.
U prijavi je potrebno navesti radno mjesto za koje se prijavljujete.

Lokacija: Sarajevo, Hadžići, Trebinje, Tuzla, Tešanj, Gradačac (Rad iz firme)

Broj izvršilaca: 14

Datum objave: 30.06.2023.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 30.07.2023.)

Povezane vijesti

CIK BiH raspisao konkurs, traži 12.000 ljudi

admin

TRAŽITE POSAO? Pogledajte šta se nudi ove sedmice

admin

Želite poslovnu promjenu i izazov? Puno je prilika, nude se odlične satnice, plaćen smještaj, društvene aktivnosti za kolektiv…

admin

Tražite posao? Dubrovački vrtovi sunca nude više pozicija, pogledajte uslove…

admin

Hotel Nar zapošljava sobaricu

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 30.5.2024. godine

admin

Komentar