Grad Trebinje
Izdvojeno Trebinje

WAIKIKI TREBINJE: Oglas za posao

Blagajnik / Referent Prodaje

O nama
LC Waikiki Retail Company je vodeća modna retail kompanija sa prometom od 3 millijarde $. LC Waikiki putovanje započelo je u Francuskoj 1988. godine, a nastavilo se u 1997. kao brend u Turksoj pod imenom LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.
Danas LC Waikiki posluje u preko 1,300 radnji u 60 države, s poslovnom filozofijom “Svi  zaslužuju da se dobro obuku” omogućava ljudi da uživaju u dostupnoj modi kroz kvalitetne proizvode po pristupačnoj cijeni.
U corporativnom uredu LC Waikikija radi oko 7500 zaposlenih, sa više od 50.000 zaposlenih u Turskoj i inostranstvu.
LC Waikiki ima za cilj da postane jedna od 3 vodeće kompanije u tekstilnoj, maloprodajnoj industriji u Evropi do 2023. godine!
U LC Waikikiju naše vrijednosti su: suočavanje sa izazovima, usmjerenost prema kupcima, stručnost u polju djelovanja, zajedničko postizanje uspjeha i posjedovanje vrlina.
Dakle, ako ste spremni za dinamičnost i želite rasti uz izazove, dođite i pridružite nam se!Naše uspjehe krunišemo nagradama!

  • Zauzeli smo 1. mjesto kao “najpoželjnija maloprodajna kompanija za rad za mlade” prema Youthall Youth Awards 2021.
  • Prva smo “Najveća Retail kompanija prema Square Meter Abroad-u”
  • Zauzeli smo 1. mjesto kao Women Employee Friendly & Women Manager Friendly kompanija u Capital Women Friendly Companies istraživanju za 2020. godinu
  • Dobili smo nagradu The Most Reputable Brand of the Year – Turska nagrada prema The One Awards u 2020. godini.

Trenutno tražimo nove kolege koji bi se pridružili velikoj LC Waikiki porodici.
Da li ste Vi talent koji tražimo?
NAZIV RADNOG MJESTA:
Lokacije: Gradačac, Sarajevo, Tuzla, Tešanj, Hadžići, Trebinje
Moguća zaduženja:

  • Odgovoran za blagajnu u radnji
  • Čuvanje svih potrebnih dokumenata tokom dana i na kraju dana
  • Organizovanje i održavanje čistoće blagajne
  • Pružanje izvrsne usluge i zadovoljstva kupcima
  • Doprinos podizanju imidža branda
  • Aktivno zalaganje u segmentu prodaje sa ciljem da krajnji kupac bude zadovoljan
  • Vizuelno uređenje radnje u skladu sa korporativnim zahtjevima
  • Izlaganje, slaganje, alarmiranje robe u skladu sa korporativnim zahtjevima
  • Promjena cjenovnih oznaka po potrebi

Potrebne kvalfikacije:

  • minimalno srednja stručna sprema

Profesionalna stručnost:

  • Godinu dana iskustva na sličnim radnim mjestima

Određene kompetencije:

  • timski rad,
  • osjećaj za dobru organizaciju,
  • sposobnost za rad u multikulturalnoj i multinacionalnoj kompaniji.

U LC Waikikiji kompaniji pažljivo pregledamo svaku pristiglu prijavu u skladu s LC-a Waikiki preduslovima. Ako se vaša prijava smatra prikladnom, kontatirat ćemo Vas putem to e-mail ili telefona.
Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS“.
U prijavi je potrebno navesti radno mjesto za koje se prijavljujete.

Lokacija: Sarajevo, Hadžići, Trebinje, Tuzla, Tešanj, Gradačac (Rad iz firme)

Broj izvršilaca: 14

Datum objave: 30.06.2023.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 30.07.2023.)

Povezane vijesti

BOGATA PONUDA POSLOVA Traže se vozači, dostavljači, portiri, pa čak i sushi majstori

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 24.4.2024. godine

admin

Nude smještaj, obroke, napredovanje, stimulacije… Poslodavci su široke ruke, pred sezonu svi su u potrazi za radnicima

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 17.4.2024. godine

admin

TAKSISTI, PRODAVAČI, SNIMATELJI… Pogledajte ponudu poslova u Dubrovniku i okolini

admin

JU ZZZ RS – Trebinje: Slobodna radna mjesta na dan 10.4.2024. godine

admin

Komentar